Apie Mus

Svečių namai “Pasaulio kraštas” Kunigiškėse, miško apsuptyje, atokioje nuo miesto šurmulio vietoje, netoli jūros. Erdvūs numeriai svečių name, jaukūs mediniai nameliai su terasomis. Didžiulis, žalias, tvora aptvertas kiemas su įrengta vaikų žaidimo aikštele, lauko terasomis ir vieta griliui. Norintys pasikaitinti saunoje - visada laukiami. Nemokama automobilių aikštelė. Tai neabejotinai puikus pasirinkimas ieškantiems vietos poilsiui su šeima, vaikais ar draugais...
Jūra

Iki jūros vos kelios minutės pušyno takeliu, platus ir ramus pajūris...

Poilsiui

Patogūs lauko baldai, skėčiai ir gultai Jūsų poilsiui.

Pramogos

Pirtis, stalo žaidimai, stalo tenisas, badmintono raketės, smiginis ir k.t. Bevielis internetas visoje teritorijoje.

Vaikams

Maniežai - lovytės su patalyne, valgymo kėdutė. Erdvus kiemas, naujos karstyklės, supynės, smėlio dėžė, batutas, čiuožykla, žaislai.

Maisto ruoša

Nameliuose ir apartamentuose yra atskiros virtuvėlės. Nuomojantis numerius - tam skirta bendra virtuvė, erdvus valgomasis, yra visi reikalingi indai ir įrankiai. Galima naudotis griliumi ir užkandžiauti įrengtose terasose. Netoliese yra kavinė ir maisto parduotuvė.

Dviračių nuoma

Nuomojame dviračius. Turime vaikišką dviračio kėdutę. Netoliese naujai rekonstruotas dviračių takas, vedantis link Palangos arba Šventosios pusių.

Pastabos:

Atvykimas nuo 14 val.
Išvykimas iki 12 val.
Ramybės metas: 23.00 val. - 7.00 val.