Apie Mus

Svečių namai “Pasaulio kraštas” Kunigiškėse, miško apsuptyje, atokioje nuo miesto šurmulio vietoje, netoli jūros. Jums siūlome: erdvius 6 numerius svečių name - juose dušai, plačiaekraniai televizoriai, mini šaldytuvai, tinkleliai nuo uodų. Svečių namo pirmame aukšte bendra virtuvė ir valgomasis su TV ir židiniu. Galima nuomotis visą namą pobūviui - jame iš viso 19 miegamų vietų. Porą jaukių 4-iečių medinių namelių su terasomis. Dviejų aukštų penkiavietį namelį su židiniu, kondicionieriumi, terasa. Trijų kambarių apartamentus antrame namo aukšte 6-iems asmenims. Visoje teritorijoje veikia bevielis internetas. Didžiulis, žalias, tvora aptvertas kiemas su įrengta vaikų žaidimo aikštele, lauko terasomis ir vieta griliui. Malkomis turi pasirūpinti svečiai. Nemokama automobilių aikštelė. Norintys pasikaitinti saunoje - visada laukiami pranešus iš anksto už papildomą mokestį. Dirbame apskritus metus.
Jūra

Iki jūros vos kelios minutės pušyno takeliu, platus ir ramus pajūris...

Poilsiui

Kieme patogūs lauko baldai, skėčiai ir gultai Jūsų poilsiui.

Pramogos

Stalo žaidimai, biliardo stalas, stalo tenisas, badmintono raketės ir k.t. Bevielis internetas visoje teritorijoje. Sauna už papildomą mokestį.

Vaikams

Erdvus kiemas, naujos karstyklės, supynės, smėlio dėžė, batutas, čiuožykla, žaislai. Maitinimo kėdutė.

Maisto ruoša

Nameliuose ir apartamentuose yra atskiros virtuvėlės. Nuomojantis numerius svečių name - tam įrengta bendra virtuvė, erdvus valgomasis, yra visi reikalingi indai ir įrankiai. Galima naudotis griliumi ir užkandžiauti įrengtose terasose. Netoliese yra kavinė ir maisto parduotuvė.

Dviračių nuoma

Nuomojame dviračius. Turime vaikišką dviračio kėdutę. Netoliese dviračių takas, vedantis link Palangos arba į Šventosios pusę.

Pastabos:

Atvykimas nuo 14 val.
Išvykimas iki 11 val.
Ramybės metas: 23.00 val. – 7.00 val.