Apie Mus

Svečių namai “Pasaulio kraštas” Kunigiškėse, miško apsuptyje, atokioje nuo miesto šurmulio vietoje, netoli jūros. Jums siūlome: erdvius 6 numerius svečių name - juose dušai, plačiaekraniai televizoriai, mini šaldytuvai, tinkleliai nuo uodų. Svečių name bendra virtuvė ir valgomasis su TV ir židiniu. Galima nuomotis visą namą pobūviui - jame iš viso 19 miegamų vietų. Porą jaukių 4-iečių medinių namelių su terasomis. Dviejų aukštų penkiavietį namelį su židiniu, kondicionieriumi, terasa. Trijų kambarių apartamentus antrame namo aukšte 6-iems asmenims. Visoje teritorijoje veikia bevielis internetas. Didžiulis, žalias, tvora aptvertas kiemas su įrengta vaikų žaidimo aikštele, lauko terasomis ir vieta griliui. Nemokama automobilių aikštelė. Norintys pasikaitinti saunoje - visada laukiami. Dirbame apskritus metus.
Jūra
Iki jūros vos kelios minutės pušyno takeliu, platus ir ramus pajūris...
Poilsiui
Patogūs lauko baldai, skėčiai ir gultai Jūsų poilsiui.
Pramogos
Pirtis, stalo žaidimai, stalo tenisas, badmintono raketės, smiginis ir k.t. Bevielis internetas visoje teritorijoje.
Vaikams
Maniežai - lovytės su patalyne, valgymo kėdutė. Erdvus kiemas, naujos karstyklės, supynės, smėlio dėžė, batutas, čiuožykla, žaislai.
Maisto ruoša
Nameliuose ir apartamentuose yra atskiros virtuvėlės. Nuomojantis numerius - tam skirta bendra virtuvė, erdvus valgomasis, yra visi reikalingi indai ir įrankiai. Galima naudotis griliumi ir užkandžiauti įrengtose terasose. Netoliese yra kavinė ir maisto parduotuvė.
Dviračių nuoma
Nuomojame dviračius. Turime vaikišką dviračio kėdutę. Netoliese naujai rekonstruotas dviračių takas, vedantis link Palangos arba Šventosios pusių.

Pastabos:

Atvykimas nuo 15 val.
Išvykimas iki 12 val.
Ramybės metas: 23.00 val. – 7.00 val.